top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraMichal Kuthan

Přehled podmínek spotřebitelských úvěrů


Úrokové sazby a podmínky spotřebitelských úvěrů se za poslední rok hodně zlepšily. Přinášíme Vám přehled jednotlivých poskytovatelů, kteří nám přijdou zajímaví.

Nejedná se o přesné porovnání jednotlivých parametrů, spíše jde o výčet základních podmínek a výhod. Každá ze společností je dobrá v něčem jiném a umí si poradit v různých klientových situacích.

Obecně se však dá říci, že pokud máte dobrou platební morálku, standardní příjmy, které chodí na běžný účet a žádný škraloup v registrech dlužníků, tak byste na spotřebitelském úvěru neměli mít úrokovou sazbu vyšší než 6% p. a.

MONETA Money Bank:

Při příjmech nad 30 tisíc korun čistého a při výši úvěru do 400 tisíc korun se umí dostat na úrokovou sazbu 3,9% bez dalších podmínek.

Klienti, kteří nemají úvěrovou historii a zároveň nemají vysoké příjmy zde mohou počítat spíše s vyšší úrokovou sazbou.

Splatnost až 120 měsíců.

Poplatek 1% při předčasném splacení úvěru.

Poplatek za sjednání úvěru - v určitých případech lze vyjednat odpuštění.

Hello bank!:

Úroková sazba od 5,7% p. a.

Umí půjčit i klientům, kteří nemají dlouhou pracovní historii a kteří nemají ani předchozí úvěrovou historii. Maximální výše půjčky až 1,3 milionu Kč.

Splatnost až 84 měsíců.

Bez poplatků.

Air Bank:

Při půjčce od 200 tisíc korun výše - úroková sazba 4,9% za předpokladu, že měsíční splátka bude odcházet vždy včas a za předpokladu, že klient úvěr nesplatí dříve, než je sjednáno ve smlouvě.

Splatnost až 120 měsíců.

Bez poplatků.

Sberbank:

Při splatnosti od 60 měsíců a déle platí možnost bonusové sazby 3,9 % p. a. za předpokladu, že klient úvěr nesplatí dříve, než je sjednáno ve smlouvě. Maximální výše půjčky až 1 milion Kč.

Splatnost až 96 měsíců.

Bez poplatků.

UniCredit Bank:

Při splatnosti od 60 měsíců a déle platí možnost bonusové sazby 3,89 % p. a. za předpokladu, že klient úvěr nesplatí dříve, než je sjednáno ve smlouvě.

Maximální výše půjčky až 1,3 milionu Kč.

Poplatek za sjednání úvěru 1 500 Kč.

Zonky:

Úroková sazba pro "áčkové" klienty od 3,99% p. a.

Lze poskytnout úvěr i v některých případech, kdy by bankovní instituce neuznala doložení příjmu žadatele (např. příjem od zaměstnavatele v hotovosti, nebo u podnikatelů, kteří daňově optimalizují a mohou pravidelný příjem naopak doložit z výpisů běžného účtu).

Poplatek za sjednání ve výši 2% z půjčené částky.

#úvěr #spotřebitelskýúvěr #banka #úrokovésazby #půjčka

55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page