top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraMichal Kuthan

Bezpečné krátkodobé uložení peněz? Máme řešení!


V sitaci, kdy inflace dosahuje závratných výšin a úrokové sazby také, se na nás denně obrací klienti s tím, že by rádi nějak ochránili hodnotu svých peněz.


Dobrou zprávou je, že máme skvělé řešení, které je na trhu bezkonkurenční.


Bezpečí na prvním místě


Pro tyto a další potřeby spolupracujeme a klientům otevíráme účet u největšího obchodníka s cennými papíry ve střední a východní Evropě, české společnosti WOOD & Company Financial Services, a.s. Ta je subjektem regulovaným Českou národní bankou s licencí obchodníka s cennými papíry a je auditovaná společností EY.


Peněžní zůstatky jsou vedené na sběrném zákaznickém účtu velkých bank a jsou pojištěné podle zákona č. 21/1992 Sb., o bankách, do výše 100 tis. eur.


Klientské účty jsou chráněny před zneužitím kombinací několika opatření. Jednak je vyžadováno každou změnu nebo transakci dvoufaktorově autentizovat, tedy přes klientův email a potvrzení unikátním SMS kódem, zaslaným na klientův telefon. Zároveň klienti mohou vybrat peníze pouze na vlastní ověřený bankovní účet.


Úročená hotovost


Aktuální výše úroků se může průběžně měnit a závisí na změnách úrokových sazeb vyhlašovanými ČNB i aktuálních podmínkách bank. Aktuálně se sazba řídí podle 2 týdenní repo sazby vyhlašované ČNB. Ta je nyní k dnešnímu dni 5%. Z této hodnoty se odečítá 0,25% na poplatek. Klientské peníze se tedy zhodnocují o 4,75% p. a.


Finance jsou navíc likvidní cca do jednoho týdne.


Neváhejte se na nás obrátit a rádi Vám pomůžeme elektronicky nebo osobně účet otevřít a naplno využívat jeho výhody.
96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page